אודות המשרד וצוות עורכי הדין

על המשרד

משרד עורכי דין רועי רוזן הכולל כיום צוות של חמישה עורכי דין, הוקם בשנת 2010 ועוסק בדיני ספורט, דיני עבודה, דיני עמותות, דיני מכרזים, ביטוח לאומי משפט מסחרי כללי וליטיגציה אזרחית – מסחרית.

המשרד שם דגש מיוחד על איכותם האנושית של עורכי הדין, לצד מקצועיות חסרת פשרות. המשרד מדורג בדרגת הדירוג המובילה והגבוהה בדירוגי דן אנד ברדסטריט ו- BDI, בתחום הספורט, דרך קבע, וכן כמשרד בוטיק מוביל.

השילוב בין האיכות המקצועית והאנושית של צוות המשרד, המקצועיות, היסודיות והיחס לכל לקוח כאל עולם ומלואו, מסייע למשרד לשמור על מעמדו כמשרד מוביל ובולט.

המשרד עוסק במספר ענפי משפט ומייצג קשת רחבה של לקוחות, בתחומים שונים, תוך מענה משפטי מיטבי לצרכים ולמטרות השונים של לקוחותיו, הן בערכאות המשפט השונות והן ביעוץ משפטי שוטף.

על לקוחות המשרד ניתן למנות חברות מסחריות, עמותות שונות, ספורטאים מובילים, מועדוני ספורט, איגודי ספורט, רשויות מקומיות וגופים ציבוריים שונים.

עו"ד רוזן וצוות המשרד הינם בעל ניסיון, ידע והתמחות ייחודית בתחום משפט הספורט על כל נגזרותיו, המקומי והבינלאומי, לרבות בתחומים משיקים כגון: דיני חוזים, דיני עמותות, דיני עבודה וכיוצ"ב.

עו"ד רועי רוזן

מתמחה בליווי משפטי ועסקי של חברות, החל מליווי שוטף של הפעילות העסקית, לרבות ייצוג בעסקאות מורכבות, וכלה בייצוג בפני כל בתי המשפט והערכאות.
בעל התמחות ייחודית בתחום דיני הספורט ובכלל זה ייצוג של איגודי ספורט והתאחדויות, מועדוני ספורט וספורטאים ברמות שונות בארץ ובחו"ל.
בהרחבה >>

עו"ד יובל שדמי

חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2015. בוגר תואר משפטים במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר מנהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה.
החל דרכו בטרום התמחות והתמחות במשרד עו״ד ״מטרי מאירי״ ובסיומה בשנת 2015 הצטרף למשרדנו.
לעו״ד שדמי ידע, ניסיון ומומחיות בתחום הספורט, דיני עמותות, דיני העבודה, הוצאה לפועל והליטיגציה המסחרית-האזרחית, והוא מלווה את לקוחות המשרד בהליכים משפטיים בפני כל ערכאות המשפט השונות לרבות בתי המשפט האזרחיים, מנהליים, מוסדות בוררות וכו׳.

עו"ד מוחמד ריזקה

חבר בלשכת עורכי הדין.
בוגר תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות), המרכז האקדמי למשפט ועסקים (LLB,2018).
השלים את התמחותו בפרקליטות האזרחית במחלקה הפיסקאלית (מיסים).בשנת 2020, עם סיומה, עו"ד ריזקה החל לעבוד במשרדנו.
לעו״ד ריזקה ידע ומומחיות בתחום הספורט, המשפט האזרחי-מסחרי על כל גווניו, הוצאה לפועל, ליטיגציה מסחרית-אזרחית מורכבת.
עו"ד ריזקה מלווה את לקוחות המשרד בהליכים משפטיים בפני כל ערכאות המשפט השונות לרבות בתי המשפט האזרחיים, מנהליים, מוסדות בוררות וכיוצ"ב.

עו"ד שי רן קדוש

חבר בלשכת עורכי הדין.
בוגר תואר ראשון במשפטים, המכללה למנהל (LLB, 2019).
בוגר תואר שני במשפטים, בדגש על משפט מסחרי, מאוניברסיטת תל אביב (LLM, 2022).
החל את דרכו המקצועית בהתמחות במחלקה המסחרית של משרד "מטרי מאירי". עם סיום התמחותו עו"ד קדוש הצטרף למשרדנו.
לעו"ד קדוש ידע ומומחיות בתחומי המשפט המסחרי ובכלל האמור בעסקאות שונות ומגוונות (לרבות משפט מסחרי בינ"ל), דיני ספורט, דיני לשון הרע ודיני עבודה. עו"ד קדוש מלווה את לקוחות המשרד בהליכים משפטיים בפני כל ערכאות המשפט השונות לרבות בתי המשפט האזרחיים, מנהליים, מוסדות בוררות וכיוצ"ב.

עו"ד עמית עקיבא

חבר בלשכת עורכי הדין. תואר ראשון במשפטים, המכללה למנהל (LLB, 2019).
החל את דרכו המקצועית בהתמחות במחלקה המסחרית במשרד עורכי הדין "גולדפרב זליגמן". עם סיום התמחותו עו"ד עקיבא הצטרף למשרדנו.
לעו"ד עקיבא ידע ומומחיות בתחומי המשפט המסחרי ובכלל האמור בעסקאות שונות ומגוונות בדיני החברות, דיני לשון הרע, דיני ספורט ודיני העבודה. עו"ד עקיבא מלווה את לקוחות המשרד בהליכים משפטיים בפני כל ערכאות המשפט השונות לרבות בתי המשפט האזרחיים, מנהליים, מוסדות בוררות וכיוצ"ב.